Yhteystiedot

Yhteydenotto

Numero josta tavoittaa parhaiten toimistoaikaan

Yhteystiedot

Täydellinen liikuntakuukausi
Projektipäällikkö

Hannu Korhonen
Puhelin 0440 367 977
hannu.korhonen@edu.mikkeli.fi

Avajaistapahtuma 22.8.2014
Tiina Maczulskij
Puhelin 040 5104096
tiina.maczulskij@mikkelinkeskus.fi

Varhaiskasvatus
Kimmo Kurki
Puhelin 044 3086108
kimmo.kurki@mikkeli.fi

Perusopetus
Matti Seppänen
Puhelin 044 7942704
matti.seppanen@mikkeli.fi

Nuoret
Antti Mattila
Puhelin044 7942431
antti.mattila@mikkeli.fi

Työikäiset ja yrittäjät
Mari Kurtti
Puhelin 044 0225422
mari.kurtti@esliikunta.fi

Kansalaisopisto
Matti Laitsaari
Puhelin 044 794 2930
matti.laitsaari@mikkeli.fi

Seniorit
Seppo Tiihonen
Puhelin 050 4989674
seppotiiho@gmail.com


Kulttuuri
Matti Karttunen
Puhelin 015 194 2420
matti.karttunen@mikkeli.fi

Urheiluseurat
Juha Putkonen
Puhelin 044 0190280
juha.putkonen@mpy.fi
ja
Juuso Kangaskorpi
Puhelin 040 5859885


Digitaaliset ratkaisut
Juha Ropponen
Puhelin 050 3454311
juha.ropponen@mikkeli.fi

 

ESLIValoMikkelin kaupunkiMikelin kaupunkikeskustan kehittämisyhdistys Mikke ryVipuvoimaa EU:lta 2007-2013Euroopan unioni Euroopan sosiaalirahasto